"Наша мета – щоб кожна дитина-сирота знайшла люблячу родину", – засновник фонду, Руслан Шостак

Illustration

Опубліковано на умовах CC BY 4.0

Війна в Україні стала початком Глобальної ініціативи відомого українського бізнесмена Руслана Шостака, який організував наймасштабнішу евакуацію дітей-сиріт з часів Другої Світової війни.
Понад 3500 дітей-сиріт та осіб, які їх супроводжують, бізнесмен перевіз до Туреччини, де організував їм проживання, освіту, медичне страхування та дозвілля. За рік, який діти провели в евакуації, проблема сирітства в Україні проявилася з різних сторін. Руслан Шостак усвідомив, що його місія порятунку дітей продовжується в Глобальній національній ініціативі — зробити так, щоб кожна дитина-сирота мала люблячу та турботливу родину. Так народилася ідея створення БО"Благодійний фонд «Руслана Шостака»" та почалося партнерство з українською владою, громадськими організаціями, бізнесом та усіма зацікавленими людьми для досягнення головної мети — сім’ї для кожної української дитини.

Наші цінності

ДІТИ 

та їх право на сім'ю та піклування.Все, що ми робимо, — на благо дітей та реалізації їхнього законного права на щасливе життя у турботливій родині.


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

за реалізацію програм на користь кінцевих бенефіціарів – дітей та їх батьків. Обережне та ефективне використання ресурсів, відповідальність за цільове спрямування всіх коштів Фонду

УКРАЇНА 

та формування сильної та здорової нації. Ми хочемо, щоб наша країна завжди залишалася незалежною, вільною та успішною. Для цього потрібне здорове покоління, здатне створити всі умови для щасливого життя всередині країни та стати взірцем на міжнародній арені.

ПАРТНЕРСТВО

з державними органами, фондами, громадськими організаціями та бізнесом, які діють на благо України, хочуть вирішити існуючу проблему сирітства та сформувати повноцінне суспільство як основу сильної та незалежної держави.

Illustration

ПРОЗОРІСТЬ

у всьому, що ми робимо. Кожна копійка спрямована на досягнення Нашої спільної мети. Ви можете легко простежити, як ваш внесок допоміг дитині знайти сім’ю або виконував іншу соціальну місію в рамках проєктів Фонду.

Результати проєктів

Illustration

Дитинство без війни

  • icon

    3000 дітей-сиріт евакуювали разом із супроводжуючими особами та дітьми військових

Laptops for Kids

  • Ціль - 100 000 комп'ютерів для дітей до кінця травня 2024 року

Illustration
Illustration

ГЕРОЙCAR

  • 145 пікапів передали українським бійцям з ЗСУна фронт