Проєкт створений з метою наблизити Перемогу, а також захистити найцінніше — дітей

icon

1000 авто

мета проєкту

icon

340 авто

вже передано ЗСУ

«ГЕРОЙCAR» — це єдина національна платформа по забезпеченню ЗСУ колісним транспортом. Воєнні конфлікти нерідко призводять до трагічних наслідків, таких як створення нових сиріт, коли батьки гинуть на війні. Надаючи стабільну базу колісних транспортних засобів для ЗСУ, ми допомагаємо забезпечити надійний захист та оперативну реакцію на ворожі дії, що знижує ризик таких трагічних ситуацій.
За погодженням з командуванням ЗСУ, «ГЕРОЙCAR» займається придбанням, адаптацією та постобслуговуванням позашляхових автомобілів, що використовуються на фронті для рейдів мобільних груп, розвідки, доставки вантажів та евакуації поранених. Для цих потреб ми доправляємо повнопривідні пікапи Ford F250, F350 та SsangYong Actyon Sports зі Сполучених Штатів Америки та Європи.

Донаційна платформа

Illustration

Проєкт максимально прозорий та ефективний. Бійці, командири, волонтери, родичі, друзі чи колеги воїнів мають можливість самостійно подати заявку на збір коштів для придбання автомобіля для конкретного підрозділу.
Кожен запит проходить додаткову верифікацію в ЗСУ, щоб забезпечити достовірність та відповідність потребам. Після цього заявка публікується на окремій сторінці на сайті платформи, де відображається актуальна сума, зібрана на даний момент. Таким чином, кожен може бачити результати зусиль і внесок у спільну справу.

Підтримати проєкт ГЕРОЙCAR

Донатити через MONOBANK

Донатити через WAYFORPAY


Потрібне авто на фронт?