Бізнес-спільнота Board передала на фронт дві автівки ГеройCar для військових

Бізнес-спільнота Board передала на фронт дві автівки ГеройCar для військових

Кошти на ці автомобілі зібрали на платформі ГеройCar, яка буде проводити подальше обслуговування автівок

25 вересня у Києві відбулася передача машин, які поїдуть до військових на фронт. Потужні автомобілі Ford відзначаються високою мобільністю та швидкістю, що робить їх ефективними для використання на передовій.

«Забезпечувати наших воїнів бойовою технікою — пріоритетне завдання для кожного українського бізнесу. Ми відкрили збір на дві автівки на єдиній національній платформі ГеройCar, яка офіційно постачає машини у військові частини. Також ГеройCar буде проводити діагностику та постобслуговування цих автомобілів», — коментує Андрій Длігач, засновник міжнародної бізнес-спільноти Board. 

«Дуже важливо, коли до ініціативи долучається бізнес і ми посилюємо наші можливості, аби ще швидше та ефективніше закривати потреби військових у машинах. Повнопривідні великі пікапи, на які зібрала гроші Board, вже передані ЗСУ і незабаром відправляться на передову допомагати хлопцям звільняти наші території», — говорить Артем Скрипка, керівник інфраструктурного напрямку ГеройCar.

«Ми дуже вдячні на кожен автомобіль. Машини на передовій потрібні завжди, адже однаково можуть служити як тиждень, так і день. Найдовше автівка прожила пів року, але таке трапляється дуже рідко. Машини потрібні для різних завдань: вони возять боєкомплекти, рятують життя, допомагають вивозити поранених та швидко вибиратися з гарячих точок. На жаль, автівки часто ламаються або втрачаються на завданнях, тому потреба в них ніколи не зникає. Я закликаю всіх долучатися до зборів на ГеройCar, оскільки кожен донат і репост відіграють важливу роль у наданні підтримки військовим на передовій», — ділиться військовий, який отримав авто.