Добродонат: VARUS запускає благодійну акцію з миттєвими подарунками на підтримку проекту «Дитинство без війни»

Добродонат: VARUS запускає благодійну акцію з миттєвими подарунками на підтримку проекту «Дитинство без війни»

З 24 серпня по 24 вересня 2023 року в усіх супермаркетах мережі VARUS проходитиме благодійна акція «Добродонат». Зібрані кошти передадуть на проєкт «Дитинство без війни».

Взяти участь в акції  надзвичайно просто. Для цього потрібно придбати благодійну наліпку-донат на касі в будь-якому супермаркеті VARUS. Усього 10 гривень — і ви зробили свій вклад у краще майбутнє для маленьких українців та українок.

Щоб робити добрі справи було ще приємніше, VARUS також розігруватиме серед учасників акції призи, а саме:

●       20 000 солодких донатів власного виробництва;

●       200 м’яких іграшок — донат ;

●       130 000 пакетів «КІНО» на 3 місяці від SWEET.TV.

Розіграш призів проводиться автоматично: після придбання наліпки учасник акції отримує на касі чек з одним із призів. Виграшний чек та подарунок визначається у випадковому порядку. Забрати свій приз можна одразу на інформаційній касі в супермаркеті VARUS.

«Ми запускаємо акцію, спрямовану на допомогу дітям, адже саме вони — майбутнє та надія нашої нації. 10 гривень — дійсно невелика сума, але дуже важлива для реалізації важливої мети. Завдяки спільним зусиллям разом із нашими клієнтами кожен маленький Добродонат перетворюється на велике добро», — Анна Луганська,  розповідає директорка з маркетингу VARUS.

«Ми щиро вдячні мережі супермаркетів VARUS, які підтримали наш проект «Дитинство без війни». Адже діти-сироти під час війни залишаються один на один зі своїми негараздами. І обов’язок кожного громадянина подбати про маленьких українців, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Проект «Дитинство без війни» прихистив вже більше 3000 дітей-сиріт та їх опікунів. Ми надаємо їм можливість жити у безпеці на березі Середземного моря. І ми потребуємо допомоги кожного», — зазначила Наталя Масло, директор Благодійного фонду Руслана Шостака.

З повним переліком супермаркетів та офіційними умовами проведення акції можна ознайомитись на сайті varus.ua.

Довідка

VARUS — національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість – 102 супермаркети у різних містах України.

Мережа VARUS працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини to go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.