Надійна опора: видання NV випустило матеріал до Дня Незалежності про людей, які наближають перемогу

Надійна опора: видання NV випустило матеріал до Дня Незалежності про людей, які наближають перемогу

Видання NV опублікувало матеріал про проєкти та ініціативи, які реалізує благодійний Фонд Руслана Шостака. 

З перших днів війни Фонд робить все можливе, щоб наблизити перемогу. Забезпечує армію потужними пікапами, рятує дітей-сиріт з небезпечних регіонів країни. І для нас честь, що наші дії не залишились непоміченими і були відзначені окремим матеріалом у спеціальному випуску журналу NV. 

Перші два проєкти, які народилися на самому початку війни — «ГеройCar» та «Дитинство без війни» набули національного масштабу та переросли в потужні трансформаційні ініціативи, покликані допомогти Україні стати сильною і незалежною.

В межах проєкту «ГеройCar» вже закуплено 270 автівок на суму 100 млн грн. Передано бійцям ЗСУ - 140, машини служать понад 60 військовим частинам на фронті. 

Фонд надав безпечний прихисток понад 3000 дітям-сиротам разом з їх опікунами у Туреччині, де організував для них комфортне проживання, медичне обстеження, навчання та дозвілля. 

Наразі Фонд Руслана Шостака ініціював проєкт «Лютий рик», за запитом від т. в. о. Сухопутних військ ЗСУ Ігоря Палагнюка на 1000 машин для передової. На фронті завжди не вистачає автівок, а завдань багато: возити боєприпаси та спорядження, їжу та воду, доправляти військових на передову та евакуйовувати поранених, підтримувати вогнем бійців, які йдуть у наступ. 

Про проєкти, про допомогу в інфраструктурному транспорті та про те, як бізнес може стати опорою для держави читайте у повному матеріалі NV за посиланням: https://biz.nv.ua/ukr/markets/dopomoga-zsu-vidnovlennya-i-poryatunok-ditey-yak-sinergiya-biznesu-i-derzhavi-ryatuye-zhittya-v-ukrajini-50346479.html